2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup serwerów na potrzeby PGE Energia Odnawialna S.A.
Beschreibung: Przedmiotem Zakupu jest zrealizowanie na rzecz Zamawiającego Zamówienia pod nazwą „Zakup serwerów na potrzeby PGE Energia Odnawialna S.A.” w ramach którego Wykonawca dostarczy urządzenia oraz oprogramowania infrastruktury sprzętowej (dalej: Infrastruktura Sprzętowa). Przedmiotem Zakupu są również usługi instalacji i wstępnej konfiguracji dostarczonej Infrastruktury Sprzętowej.
Interne Kennung: POST/EOD/EOD/BM/00142/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje opcje, szczegóły dotyczące prawa opcji zostały opisane w Projektowanych postanowieniach Umowy.