See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa materiałów administracyjno biurowych oraz sprzętu biurowego z podziałem na 5 części,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów administracyjno biurowych oraz sprzętu biurowego z podziałem na 5 części, dla potrzeb 15 WOG w Szczecinie oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 9 (dla części 1, 2, 3, 4, 5 zamówienia ) do SWZ – tj. Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany także w oparciu o formularz cenowy (załącznik nr 2, 2a, 2b, 2c, 2d do SWZ oddzielny dla każdej części zamówienia ). Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższych załącznikach. Szczegółowy opis warunków zamówienia zawierają także projektowane postanowienia przyszłej umowy.
Interne Kennung: 07-ZP-02-26-20
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz.1- Zakup i dostawa materiałów administracyjno-biurowych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów administracyjno biurowych oraz sprzętu biurowego z podziałem na 5 części, dla potrzeb 15 WOG w Szczecinie oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 9 (dla części 1, 2, 3, 4, 5 zamówienia ) do SWZ – tj. Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany także w oparciu o formularz cenowy (załącznik nr 2, 2a, 2b, 2c, 2d do SWZ oddzielny dla każdej części zamówienia ).Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższych załącznikach. Szczegółowy opis warunków zamówienia zawierają także projektowane postanowienia przyszłej umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Cz.2- Zakup i dostawa materiałów piśmienniczych
Haupteinstufung (cpv): 30192121 Kugelschreiber
Los: LOT-0003
Titel: Cz.3- Zakup i dostawa papieru ksero.
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
Los: LOT-0004
Titel: Cz.4- Zakup i dostawa kalendarzy, terminarzy oraz biuwarów.
Haupteinstufung (cpv): 30196100 Sitzungsplaner
Los: LOT-0005
Titel: Cz.5- Zakup i dostawa sprzętu biurowego
Haupteinstufung (cpv): 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln