2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów chemii gospodarczej i profesjonalnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów chemii gospodarczej i profesjonalnej.(załącznik nr 1 i 2 do SWZ)
Interne Kennung: AMW-KANC.SZP.2712.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. (art. 138 ust. 4)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel, 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung, 18424300 Einweghandschuhe, 33711140 Duftstoffe, 39514200 Trockentücher, 39831220 Entfettungsmittel, 39832000 Geschirrspülmittel, 33711900 Seife
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Artykuły chemii gospodarczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: artykuły chemii gospodarczej (szczegółowy wykaz załącznik nr 1 do SWZ) Zamawiający przewiduje przedmiotowy środek dowodowy Do oferty należy dołączyć karty charakterystyk i karty produktowe (opisy w formie instrukcji określające stężenie robocze poszczególnych środków chemicznych) oferowanych środków Do części I A. Aktualne Karty charakterystyk produktu, zgodne z rozporządzeniem komisji (UE) 2020/878 do pozycji z tabeli (załącznik nr 1): ponumerowane i przypisane do poszczególnych pozycji z tabeli: 3,5,8,9,17,27,28,29,32,33,34,35,36,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,59,66,67,68,69,70,72, 73,86,88,90,93,95,96,97,103. B. Karty techniczne do produktów z pozycji nr: 24,26. C. Pozwolenie na obrót produktem biobójczym wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych- pozycja nr 45
Interne Kennung: Część I - artykuły chemii gospodarczej
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel, 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung, 18424300 Einweghandschuhe, 33711140 Duftstoffe, 39514200 Trockentücher
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, poprzez złożenie jednostronnego oświadczenia w formie pisemnej, z uprawnienia polegającego na zwiększeniu ilości Materiałów zamawianych w ramach Umowy, do maksymalnie 50% wynagrodzenia Wykonawcy określonego w § 4 ust. 1 obowiązującego w dniu złożenia oświadczenia o skorzystaniu z tego uprawnienia (tzw. Opcja). Uprawnienie, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym, może być wykonywane wielokrotnie, aż do osiągnięcia wysokości 50% wynagrodzenia Wykonawcy z dnia złożenia oświadczenia.
Los: LOT-0002
Titel: artykuły chemii profesjonalnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: artykuły chemii gospodarczej szczegółowy wykaz - (załącznik nr 1 do SWZ) Zamawiający przewiduje przedmiotowy środek dowodowy Do oferty należy dołączyć karty charakterystyk i karty produktowe (opisy w formie instrukcji określające stężenie robocze poszczególnych środków chemicznych) oferowanych środków Do części II A. Aktualne Karty charakterystyk produktu, zgodne z rozporządzeniem komisji (UE) 2020/878 do pozycji z tabeli (załącznik nr 1): ponumerowane i przypisane do poszczególnych pozycji z tabeli: 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,17,18,19,31,32,33,34,35,37,39,41,42,43,45 B. Karty techniczne produktów do pozycji z zawartym certyfikatem FSC, ECOLABEL lub równoważne: 1,16,38 C. Pozwolenie na obrót produktem biobójczym wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych : 7, 14, 35 D. Dopuszczenie do kontaktu z żywnością zgodnie rozporządzeniem (WE) 1935/2004. Zgodny z normami: EN 455-1-2-3-4: 26, 27, 28 E. Certyfikat europejski PEFC* przyjazny dla środowiska: 21,
Interne Kennung: Część II - artykuły chemii profesjonalnej
Haupteinstufung (cpv): 39831220 Entfettungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39832000 Geschirrspülmittel, 33711900 Seife, 33771000 Papiersanitärartikel