34617-2024 - Ergebnis
Niederlande – Sicherheitsausbildung – Realistisch oefenen 2024-2027. Betreft aankondiging van een sociale en andere specifieke diensten. Inschrijving is beperkt tot uitgenodigde bedrijven.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realistisch oefenen 2024-2027. Betreft aankondiging van een sociale en andere specifieke diensten. Inschrijving is beperkt tot uitgenodigde bedrijven.
Beschreibung: Realistische Oefenen en Opleidingen brandweerpersoneel. De Brandweer Brabant-Noord zal middels een meervoudig onderhandse procedure voor de periode 2024 tot en met 2027 al haar realistische trainingen uit besteden aan externe partijen. Het doel van deze realistische training is om de vakbekwaamheid van brandweerpersoneel te borgen en/of te vergroten. Daarnaast wil de Brandweer Brabant-Noord met deze trainingen inzicht krijgen in de huidige vakbekwaamheid van de deelnemers. Opdracht is onderverdeeld in meerdere te verdelen opdrachten (percelen)
Interne Kennung: I2023.008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze opdracht wordt aangemerkt als een overheidsopdracht voor sociale en andere specifieke diensten (SAS-dienst). BBN heeft gekozen de dienstverlening meervoudig onderhands uit te vragen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: totaal 8 percelen
Beschreibung: meerdere percelen
Interne Kennung: 1