See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN oraz SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN oraz SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Interne Kennung: POST/DYS/OR/OZ/01669/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów w sekcji 1 Sanok część 1
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 7
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie