346240-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Usługa kompleksowego sprzątania , czynności pomocniczych oraz transportu wewnętrznego w obiektach „Uzdrowisko Rymanów S.A.”, znak sprawy RLE - 01/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania , czynności pomocniczych oraz transportu wewnętrznego w obiektach „Uzdrowisko Rymanów S.A.”, znak sprawy RLE - 01/25
Beschreibung: W ramach realizacji przedmiotu zamówienia dla zadania pn.: „Usługa kompleksowego sprzątania , czynności pomocniczych oraz transportu wewnętrznego w obiektach „Uzdrowisko Rymanów S.A.”, znak sprawy RLE - 01/25 , Wykonawca zobowiązany będzie do: 1. Świadczenia usług kompleksowych sprzątania , czynności pomocniczych oraz transportu wewnętrznego w obiektach „Uzdrowisko Rymanów” S.A. w Rymanowie-Zdroju, zgodnie ze szczegółowym opisem znajdującym się w załączniku nr 12 do SWZ, w odniesieniu do ogólnej powierzchni 22 710,00 m². Zamawiający informuje, że w obiektach Zamawiającego prowadzona jest działalność o charakterze medycznym i niemedycznym. Informacja w zakresie charakteru działalności prowadzonej w poszczególnych budynkach została określona w załączniku nr 12.1 do OPZ. 2. Wykonywanie czynności związanych z gospodarowaniem czystą i brudną bielizną wykorzystywaną przez Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany będzie do wykonywania między innymi: zakładania i ściągania bielizny pościelowej z łóżek pacjentów, pakowania brudnej bielizny do worków udostępnionych przez Zamawiającego, liczenia bielizny pościelowej czystej i brudnej, 3. Branie udziału w wewnętrznym transporcie bielizny pościelowe (czystej i brudnej) z poszczególnych obiektów Zamawiającego, do punktu zbiorczego, zorganizowanego w budynku „Maria”. Środki transportu do przewożenia ww. bielizny, zostaną zapewnione przez Zamawiającego. Zamawiający zastrzega, że w trakcie realizacji umowy może nastąpić zmiana lokalizacji punktu zbiorczego bielizny. 4. W zależności od występujących potrzeb, w uzasadnionych przypadkach, na polecenie i pod nadzorem personelu medycznego Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany będzie do wykonywania czynności pomocniczych przy pacjencie, w tym pomoc przy ubieraniu, zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych, transporcie pacjenta, itp. 5. Zapewnienia do świadczenia usługi sprzętów do sprzątania, w tym między innymi worków na odpady, preparatów do mycia, czyszczenia i dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego, itp. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 12 do SWZ wraz załącznikami do OPZ. „Uzdrowisko Rymanów” S.A. posiada certyfikat ISO 9000:2015. Wykonawca zobowiązany jest zapoznać się z obowiązującymi w Uzdrowisku procedurami (dostępne w siedzibie Zamawiającego) oraz zobowiązany jest do realizowania umowy z zachowaniem tych standardów i procedur z zakresu przedmiotu umowy. 8. Zamawiający zaleca, aby Wykonawcy przed złożeniem ofert dokonali we własnym zakresie i na własne ryzyko oględzin miejsc, w których będzie realizowany przedmiot zamówienia i zapoznali się z warunkami wykonania zamówienia. W celu prawidłowego sporządzenia oferty Wykonawca powinien przeprowadzić szczegółową wizję lokalną w celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, co do ryzyka, trudności i wszelkich innych okoliczności, jakie mogą wystąpić w trakcie realizacji zamówienia. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Możliwe jest dokonanie wizji lokalnej w miejscu realizacji przedmiotu zamówienia. Termin wizji lokalnej należy ustalać telefonicznie z Pielęgniarką Epidemiologiczną Panią Agnieszka Rychlicką, tel. 134357232 w. 320, adres e mail arychlicka@uzdrowisko-rymanow.com.pl
Vorherige Bekanntmachung: 155107-2025
Interne Kennung: RLE-01/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Związku z tym, że w przedmiotowym postępowaniu składanie ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, Zamawiający informuje, że stosował będzie przepis określony w art. 138 ust.4 ustawy, w zakresie skrócenia terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen, 85142300 Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: W ramach realizacji przedmiotu zamówienia dla zadania pn.: „Usługa kompleksowego sprzątania , czynności pomocniczych oraz transportu wewnętrznego w obiektach „Uzdrowisko Rymanów S.A.”, znak sprawy RLE - 01/25 , Wykonawca zobowiązany będzie do: 1. Świadczenia usług kompleksowych sprzątania , czynności pomocniczych oraz transportu wewnętrznego w obiektach „Uzdrowisko Rymanów” S.A. w Rymanowie-Zdroju, zgodnie ze szczegółowym opisem znajdującym się w załączniku nr 12 do SWZ, w odniesieniu do ogólnej powierzchni 22 710,00 m². Zamawiający informuje, że w obiektach Zamawiającego prowadzona jest działalność o charakterze medycznym i niemedycznym. Informacja w zakresie charakteru działalności prowadzonej w poszczególnych budynkach została określona w załączniku nr 12.1 do OPZ. 2. Wykonywanie czynności związanych z gospodarowaniem czystą i brudną bielizną wykorzystywaną przez Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany będzie do wykonywania między innymi: zakładania i ściągania bielizny pościelowej z łóżek pacjentów, pakowania brudnej bielizny do worków udostępnionych przez Zamawiającego, liczenia bielizny pościelowej czystej i brudnej, 3. Branie udziału w wewnętrznym transporcie bielizny pościelowe (czystej i brudnej) z poszczególnych obiektów Zamawiającego, do punktu zbiorczego, zorganizowanego w budynku „Maria”. Środki transportu do przewożenia ww. bielizny, zostaną zapewnione przez Zamawiającego. Zamawiający zastrzega, że w trakcie realizacji umowy może nastąpić zmiana lokalizacji punktu zbiorczego bielizny. 4. W zależności od występujących potrzeb, w uzasadnionych przypadkach, na polecenie i pod nadzorem personelu medycznego Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany będzie do wykonywania czynności pomocniczych przy pacjencie, w tym pomoc przy ubieraniu, zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych, transporcie pacjenta, itp. 5. Zapewnienia do świadczenia usługi sprzętów do sprzątania, w tym między innymi worków na odpady, preparatów do mycia, czyszczenia i dezynfekcji powierzchni i sprzętu medycznego, itp. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 12 do SWZ wraz załacznikami do OPZ. „Uzdrowisko Rymanów” S.A. posiada certyfikat ISO 9000:2015. Wykonawca zobowiązany jest zapoznać się z obowiązującymi w Uzdrowisku procedurami (dostępne w siedzibie Zamawiającego) oraz zobowiązany jest do realizowania umowy z zachowaniem tych standardów i procedur z zakresu przedmiotu umowy. 8. Zamawiający zaleca, aby Wykonawcy przed złożeniem ofert dokonali we własnym zakresie i na własne ryzyko oględzin miejsc, w których będzie realizowany przedmiot zamówienia i zapoznali się z warunkami wykonania zamówienia. W celu prawidłowego sporządzenia oferty Wykonawca powinien przeprowadzić szczegółową wizję lokalną w celu uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, co do ryzyka, trudności i wszelkich innych okoliczności, jakie mogą wystąpić w trakcie realizacji zamówienia. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Możliwe jest dokonanie wizji lokalnej w miejscu realizacji przedmiotu zamówienia. Termin wizji lokalnej należy ustalać telefonicznie z Pielęgniarką Epidemiologiczną Panią Agnieszka Rychlicką, tel. 134357232 w. 320, adres e mail arychlicka@uzdrowisko-rymanow.com.pl
Menge: 22 710 Quadratmeter