2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31142566/31142564: prestatiecontract droog RWS MN districten Noord en Zuid
Beschreibung: De oorspronkelijke aanbesteding betreft een opdracht voor werken met zaaknummer 31142566 (district Noord) en 31142564 (district Zuid) voor Het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het droge areaal, met upgradewerkzaamheden, in het beheersgebied van Rijkswaterstaat Midden Nederland district Noord en district Zuid. De wijziging omvat diverse werkzaamheden die noodzakelijk en urgent zijn geworden door einde levensduur van bomen en picknickbanken.
Interne Kennung: 31142566/31142564
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233139 Instandhaltung von Fernstraßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 31142566 District Noord
Beschreibung: Betreft de rijkswegen binnen het district Noord in het areaal van RWS Midden Nederland.
Interne Kennung: 1