See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Aannemersstrategie Warmtenetten
Beschreibung: Naamgeving: Marktconsultatie Aannemersstrategie Warmtenetten NetVerder Datum: 3 juni 2026 Tijd: 10.00-12.00 Plaats: Delft Locatie: n.t.b. Doel van de marktconsultatie: Het aanscherpen van het voorziene groeimodel van NetVerder in samenspraak met marktpartijen Beschrijving: NetVerder schaalt de warmte-activiteiten versneld op in lijn met de warmtestrategie van Stedin Groep en in lijn met de versoepeling van het groepsverbod in de Wet Collectieve Warmte die per januari 2026 van kracht is. In de komende jaren gaan meer en meer projecten naar de realisatiefase waardoor behoefte ontstaat aan een aannemersstrategie. Het doel van de aannemersstrategie is om een duidelijke, gedragen aanpak te ontwikkelen waarmee marktpartijen gecontracteerd kunnen worden ten behoeve van de realisatie van de warmte-opgave van NetVerder. Op deze manier kan NetVerder projecten efficiënt en schaalbaar realiseren. De strategie moet breed gedragen zijn, zorgen voor standaardisatie en kostenreductie, en bijdragen aan de maakbaarheidsdoelstelling om de gevraagde capaciteit te leveren. NetVerder heeft in de afgelopen maanden hard gewerkt aan de aannemersstrategie. Hierin zijn onder andere middels een marktgesprek een aantal principekeuzes gemaakt ten aanzien van de fasering in de groei, samenwerkingsmodellen en de scope-demarcatie. NetVerder hecht grote waarde aan een goede samenwerking met de markt wilt zodoende de voorgenomen strategie verrijken met inzichten van marktpartijen. Deze marktconsultatie is nadrukkelijk niet in voorbereiding op een concrete aanbesteding. Het biedt marktpartijen de gelegenheid om in een vroeg stadium mee te denken over de wijze waarin NetVerder de komende jaren gaat inkopen en samenwerken met de markt. Hierbij is NetVerder op zoek naar het marktperspectief aangaande projectervaring en risico's binnen de voorgestelde werkwijze. Aanvullende stukken: Op 18 mei worden een marktconsultatiedocument met een beschrijving van het groeimodel en bijhorende principekeuzes met betrekking tot scopedemarcaties en samenwerkingsmodellen gedeeld ter voorbereiding op de marktconsultatie. Tevens wordt er een vragenlijst gepubliceerd waarmee marktpartijen de gelegenheid krijgen om nadien schriftelijk te reageren op de gepresenteerde stukken. Aanmelden: Per bericht in Mercell met vermelding van naam, e-mail, bedrijf en functie.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 45231112 Installation von Rohrleitungsnetzen, 45232142 Bau von Wärmeübertragungsanlagen