346303-2026 - Wettbewerb
Polen – Schmieröle und Schmierstoffe – D/50/2026 - DOSTAWA OLEJÓW SMARNYCH I ŚRODKÓW SMAROWYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD/50/2026 - DOSTAWA OLEJÓW SMARNYCH I ŚRODKÓW SMAROWYCH
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa olejów smarnych i środków smarowych z podziałem na 3 (trzy) części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne KennungD/50/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa olejów smarnych i środków smarowych - zadanie nr 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa olejów smarnych i środków smarowych. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która została zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne KennungD/50/2026 - zadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość podstawową. Opcjonalna wartość umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) umowy.
LosLOT-0002
TitelDostawa olejów smarnych i środków smarowych - zadanie nr 2
Interne KennungD/50/2026 - zadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelDostawa olejów smarnych i środków smarowych - zadanie nr 3
Interne KennungD/50/2026 - zadanie nr 3