2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verhuisdiensten NHL Stenden Hogeschool
Beschreibung: Het doel is middels een aanbesteding te komen tot een raamovereenkomst met 1 Inschrijver voor de levering van verhuisdiensten voor de komende 2 jaren, met een verlengingsoptie van in totaal maximaal 24 maanden. Maximale waarde is 1.200.000 euro ex btw
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging is mogelijk