346333-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup narzędzi i systemów do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej w obszarze anestezjologii w tym elektronicznej karty znieczuleń w SPWSZ w Szczecinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup narzędzi i systemów do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej w obszarze anestezjologii w tym elektronicznej karty znieczuleń w SPWSZ w Szczecinie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup narzędzi i systemów do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej w obszarze anestezjologii, w tym elektronicznej karty znieczuleń w SPWSZ w Szczecinie. 2. Wykonanie Przedmiotu Umowy jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków pochodzących z Krajowego Planu Odbudowy w ramach projektu pn. Wzmocnienie kompetencji onkologicznych w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie poprzez modernizację infrastruktury i zakup nowoczesnej aparatury medycznej, umożliwiających wdrożenie zaawansowanych metod diagnostyki i leczenia chorób onkologicznych” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” na podstawie Umowy Nr KPOD.07.02-IP.10-0052/24/KPO/91/ 2025/178 zawartej w dniu 23 maja 2025 r. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung123898-2026
Interne KennungEP/220/122/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Zakup narzędzi i systemów do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej w obszarze anestezjologii w tym elektronicznej karty znieczuleń w SPWSZ w Szczecinie 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia - wymagane parametry).
Interne KennungEP/220/122/2025 - zadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentu sprzętowo-programowego w obszarze anestezjologii, tożsame z opisanymi w załączniku nr 1 do SWZ i wycenione przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo - cenowym dla zamówienia podstawowego, stanowiącym część oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecony zakup asortymentu sprzętowo - programowego w obszarze anestezjologii, w zakresie określonym w OPZ do kwoty nieprzekraczającej 500.000,00 zł netto (615.000,00 zł brutto) – maksymalna wartość Opcji. Okoliczności uzasadniające skorzystanie przez Zamawiającego z Opcji: rozszerzenie działalności Zamawiającego o kolejne miejsca przeznaczone do wdrożenia narzędzi i systemów do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej w obszarze anestezjologii w tym elektronicznej kary znieczuleń w SPWSZ. Warunkiem skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie. Oświadczenie może być składane kilkukrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej wartości Opcji. W razie skorzystania z prawa opcji Zamawiający dokona dodatkowych zakupów określonych w pkt 4.2 z uwzględnieniem cen jednostkowych, zaoferowanych przez Wykonawcę w ofercie asortymentowo – cenowej sporządzonej dla zamówienia podstawowego zgodnie ze wzorem określonym w załączniku nr 2A do SWZ Termin na realizację zamówienia przez Wykonawcę w ramach Opcji jest taki sam, jak w przypadku zamówienia podstawowego i jest liczony od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa Opcji. Maksymalny termin, w jakim Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa Opcji to 20 miesięcy liczone od dnia podpisania umowy. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych prawem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.