2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsparcie serwisowe dla przełączników Juniper
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia technicznego dla posiadanych przez Zamawiającego przełączników sieciowych firmy Juniper. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 659586-2024
Interne Kennung: ZWiDIT.2610.18.2024.344.APR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001