346384-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Eisen – Hutní materiál 5 – Sanace odkaliště K I – 3. etapa drenáže
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHutní materiál 5 – Sanace odkaliště K I – 3. etapa drenáže
BeschreibungČást 1. - Zápory Předmětem této části veřejné zakázky je 5. dodávka Hutního materiálu – zápor pro stavbu Sanace odkaliště K1 - 3. etapa drenáže včetně nákladů na výrobu a dělení materiálu pro přesné délky a dopravy. Část 2. - Převázky a rozpěry Předmětem části veřejné zakázky je 5. dodávka Hutního materiálu – převázek a rozpěr pro stavbu Sanace odkaliště K1 - 3. etapa včetně dopravy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14711000 Eisen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1. - Zápory
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je 5. dodávka Hutního materiálu – zápor pro stavbu Sanace odkaliště K1 - 3. etapa drenáže včetně nákladů na výrobu a dělení materiálu pro přesné délky a dopravy.
Interne KennungDIAMO-D350/45774/2025-1
LosLOT-0002
TitelČást 2. – Převázky a rozpěry
BeschreibungPředmětem plnění této části smlouvy je 5. dodávka Hutního materiálu – převázek a rozpěr pro stavbu Sanace odkaliště K1 - 3. etapa včetně dopravy.
Interne KennungDIAMO-D350/45774/2025-2