See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka drzew na terenie Zarządu Zlewni w Nysie z podziałem na części: 1. Teren NW Kłodzko; 2. Teren NW Ząbkowice Śląskie; 3. Teren NW Otmuchów.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: V.ROZ.2710.90.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Teren NW Kłodzko
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Teren NW Ząbkowice Śląskie
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Teren NW Otmuchów