346442-2026 - Ergebnis
Polen – Pipelines – Wykup sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej od Inwestora zewnętrznego zrealizowanych w ul. Maćka, Zagłoby w Murowanej Goślinie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykup sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej od Inwestora zewnętrznego zrealizowanych w ul. Maćka, Zagłoby w Murowanej Goślinie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykup sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej od Inwestora zewnętrznego zrealizowanych w ul. Maćka, Zagłoby w Murowanej Goślinie.
Vorherige Bekanntmachung335479-2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44161000 Pipelines
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykup urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych zlokalizowanych w Murowanej Goślinie, obr. Murowana Goślina, rejon ul. Maćka, Zagłoby, arkusz mapy 4, działki o numer ewidencyjnych:: 166, 173/1 173/8, 173/3, 172/69, 172/13, 172/44, zrealizowanych przez Wykonawcę. Parametry: - sieć wodociągowa o śr. 180 mm PE100RC o łącznej długości 178,96 m; - sieć kanalizacji sanitarnej o śr. 200 mm PVC o łącznej długości 204,34m.