See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Informační systém Digitální technické mapy krajů (IS DTM krajů)
Beschreibung: Předmětem plnění je zhotovení a implementace IS DTM krajů pro 6 krajů do určeného prostředí dvou krajů (Kraj Vysočina, Plzeňský kraj), a to včetně nedílně souvisejících požadavků typu vývoj, provedení integračních prací, akceptačních testů, migrací dat ze zdrojových systémů, zaškolení, dodání licencí, zpracování dokumentace a poskytování provozní podpory na dobu neurčitou. Detailní přehled plnění zakázky je uveden v dokumentu „Technická dokumentace IS DTM krajů“, který je přílohou č. 3 této zadávací dokumentace. Povinnost zpřístupnění IS DTM ukládá krajům zákon č. 47/2020 Sb., kterým se mění zákon č. 200/1994 Sb., o zeměměřictví a o změně a doplnění některých zákonů souvisejících s jeho zavedením, ve znění pozdějších předpisů, zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, a další související zákony. Od 1. července 2023 následně nabývá účinnosti vyhláška č. 393/2020 Sb., o digitální technické mapě kraje. IS DTM krajů bude společnou veřejnou zakázkou 6 krajů, kde Ústecký kraj je pověřen rolí centrálního zadavatele. Dne 19. 8. 2020 Rada Ústeckého kraje rozhodla na základě usnesení č. 013/106R/2020 o uzavření Smlouvy o společném postupu zadavatelů při centrálním zadávání s pověřujícími zadavateli, resp. ostatními přistoupivšími kraji ČR. Dne 7. 9. 2020 Zastupitelstvo Ústeckého kraje rozhodlo na základě usnesení č. 017/31Z/2020 o uzavření Dohody o spolupráci krajů při pořízení a provozu IS Digitální technické mapy.
Interne Kennung: KUUK/147807/2021/INV/VZ-INF/0040
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz uzavřená smlouva.