See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi lekarza realizowane w Poradni Okulistycznej i Oddziale Okulistycznym
Beschreibung: Świadczenie usług medycznych przez lekarza zgodnie z kwalifikacjami i obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie w Poradni Okulistycznej i Oddziale Okulistycznym
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi lekarza realizowane w Poradni Okulistycznej i Oddziale Okulistyczny
Beschreibung: Świadczenie usług przez lekarza zgodnie z kwalifikacjami i obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie w Poradni i Oddziale Okulistycznym