2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding Innemen en verwerken van groenafval en slootruigte
Beschreibung: De gemeente Oldambt wil de opdracht voor het innemen en verwerken van groenafval en slootruigte middels een raamovereenkomst in de markt zetten. De volledige opdracht betreft het innemen en verwerken van berm en slootafval, snoeiafval en takken en groenafval vermengd met grond uit plantvakken. Daarnaast is ook het verwerken van invasieve exoten onderdeel van de raamovereenkomst. De buitendienst brengt het afval met eigen vrachtwagen naar een verwerkingslocatie of naar een overslaglocatie inclusief weegbrug. geraamde waarde van € 558.000,00 exclusief BTW. Maximale waarde van € 837.000,00 exclusief BTW
Interne Kennung: 33439-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Europees openbare aanbesteding Innemen en verwerken van Groenafval en slootruigte
Beschreibung: De gemeente Oldambt wil de opdracht voor het innemen en verwerken van groenafval en slootruigte middels een raamovereenkomst in de markt zetten. De volledige opdracht betreft het innemen en verwerken van berm en slootafval, snoeiafval en takken en groenafval vermengd met grond uit plantvakken. Daarnaast is ook het verwerken van invasieve exoten onderdeel van de raamovereenkomst. De buitendienst brengt het afval met eigen vrachtwagen naar een verwerkingslocatie of naar een overslaglocatie inclusief weegbrug. geraamde waarde van €558.000,00 exclusief BTW. Maximale waarde van €837.000,00 exclusief BTW
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst treedt in werking op 1 oktober 2026 en heeft een looptijd tot en met 30 september 2030, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee (2)-maal één (1) jaar.
346574-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 33439-2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
Aanvullende classificatie (cpv): 90512000 Diensten voor afvalvervoer, 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis, 90514000 Diensten voor afvalrecycling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: