See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi dotyczące Systemu Teleinformatycznego Obsługi Rejestrów PSZ (STOR)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią usługi dotyczące Systemu Teleinformatycznego Obsługi Rejestrów PSZ (STOR) w zakresie: 1. rozwoju; 2. administrowania oraz usuwania awarii i błędów; 3. wsparcia użytkowników w zakresie helpdesk.
Interne Kennung: BDG-V.2711.3.2023.MW
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia stanowią usługi dotyczące Systemu Teleinformatycznego Obsługi Rejestrów PSZ (STOR) w zakresie: 1). rozwoju; 2). administrowania oraz usuwania awarii i błędów; 3). wsparcia użytkowników w zakresie helpdesk. 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) wraz z załącznikami, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ. 3. Na potrzeby sporządzenia ofert Zamawiający udostępni do wglądu dokumentację użytkownika STOR i dokumentację techniczną STOR. Udostępnienie dokumentacji nastąpi za pośrednictwem Platformy na pisemny wniosek Wykonawcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72212200 Entwicklung von Vernetzungs-, Internet- und Intranetsoftware, 72212516 Entwicklung von Software für den Datenaustausch, 72253200 Systemunterstützung, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur