See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa o nowe moduły Szpitalnego Systemu Informatycznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego. Przedmiot zamówienia obejmuje Rozbudowę o nowe moduły Szpitalnego Systemu Informatycznego. Zamówienie jest finansowane z funduszy UE w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO) w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”
Vorherige Bekanntmachung: 269822-2026
Interne Kennung: RZP-11/KS/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001