2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ecologisch onderzoek
Beschreibung: Ecologisch onderzoek, bestaande uit macrofyten veldwerk, fytoplankton laboratorium onderzoek en veldwerk natuuronderzoeken. 370.000 eur per jaar verdeeld over 3 percelen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europesche aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Macrofyten
Beschreibung: Macrofyten veldwerk 150 kEUR per jaar
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Fytoplankton
Beschreibung: Fytoplankton laboratorium werk 100 kEUR per jaar
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Natuuronderzoeken
Beschreibung: Natuuronderzoeken veldwerk 120 kEUR per jaar
Interne Kennung: 3
346647-2026 - Mededinging
Nederland – Laboratoriumdiensten – Ecologisch onderzoek
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ecologisch onderzoek
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europesche aanbesteding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71900000 Laboratoriumdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Macrofyten
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Fytoplankton
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Natuuronderzoeken
Interne identificatiecode: 3