2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli, zestawów kuchennych z osprzętem kuchennym oraz sprzętu AGD.
Beschreibung: Dostawa i montaż mebli, zestawów kuchennych z osprzętem kuchennym oraz sprzętu AGD. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: 1) Opis przedmiotu zamówienia po modyfikacji - stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ/Załącznik nr 1 do Umowy; 2) Opis elementów zamówienia - stanowiący Załącznik nr 1 do OPZ; 3) Projektowane postanowienia umowy po modyfikacji - stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPP.28.11.2026(TUU.PN)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39711420 Kochfelder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż mebli, zestawów kuchennych z osprzętem kuchennym oraz sprzętu AGD
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie obejmuje opcję. Opcja szczegółowo opisana jest w dokumentach zamówienia tj: Załączniku nr 1 do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia po modyfikacji, Załączniku nr 1 do OPZ - Opisie elementów zamówienia, Załączniku nr 2 do SWZ - projektowanych postanowieniach umowy po modyfikacji.