See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprawa warunków obsługi i rozwoju SSE Starachowice S.A. m.in. poprzez budowę bezkolizyjnego przejazdu drogowego nad linią kolejową nr 25 w Starachowicach
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na dwa zadania częściowe: Zadanie 1 - Realizacja inwestycji pn. : Poprawa warunków obsługi i rozwoju SSE Starachowice S.A. m.in. poprzez budowę bezkolizyjnego przejazdu drogowego nad linią kolejową nr 25 w Starachowicach. W ramach postępowania Poprawa warunków obsługi i rozwoju SSE Starachowice S.A. m.in. poprzez budowę bezkolizyjnego przejazdu drogowego nad linią kolejową nr 25 w Starachowicach. Zamówienie obejmuje: budowę wiaduktu drogowego nad linią kolejową nr 25 wraz z dojazdami, ścieżką rowerową i chodnikiem dla pieszych; przebudowę istniejącego skrzyżowania o ruchu okrężnym im. księdza Jerzego Popiełuszki na skrzyżowanie typu rondo turbinowe; rozbudowę ul. Radomskiej; rozbudowę ul. Marszalka Piłsudskiego jako wlot ronda turbinowego; budowę nowego przebiegu ul. Hutniczej (wlot ronda turbinowego); budowę drogi dojazdowej do obsługi terenów przyległych do budynku Archiwum Państwowego wraz z placem do zwracania, miejscami postojowymi oraz drogą manewrową; rozbudową skrzyżowania ul. Hutniczej z ul. Radomską, ul. Sportową i Nadrzeczną; budowę skrzyżowania ul. Radomskiej z ul. Kanałową; rozbudowę ul. Wielkopiecowej; rozbiórkę budynków kolidujących z inwestycją; budowę i przebudowę zjazdów indywidualnych; budowę i przebudowę zjazdów publicznych; budowę i przebudowę chodników dla pieszych; budowę ścieżki rowerowej; budowę zatok autobusowych; wycinkę kolidujących drzew i krzewów; wykonanie oznakowania pionowego i poziomego oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego; rozbudowy kanalizacji deszczowej; przebudowy sieci wodociągowej; przebudowy sieci gazowej; rozbiórki obiektów budowalnych; budowy linii oświetlenia ulicznego; przebudowy sieci elektroenergetycznych; przebudowy sieci teletechnicznych; przebudowy LPN 15 kV relacji PT Starachowice – KS Wąchock. budowy parkingu dla samochodów osobowych (57 miejsc postojowych) wraz z ciągami pieszo-jezdnymi, stacją ładowania pojazdów elektrycznych i instalacją elektryczną (sieci wewnętrzne) na działkach nr ewid. 729/68, 729/64, 729/63, 729/67, 729/66, 729/65, 727/1 i 728/11 oraz rozbiórka stacji tankowania gazu LPG na działce nr ewid. 729/68 przy ul. Kwiatkowskiego w Starachowicach; zagospodarowania przestrzeni publicznej ul. Radomskiej od ul. Hutniczej/Sportowej do ul. Fabrycznej w Starachowicach; zielone przystanki komunikacji miejskiej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączona do niniejszego postępowania Dokumentacja Projektowa oraz Szczegółowe Specyfikacje Techniczne. Zadanie 2 - Zarządzanie i nadzór nad realizacją inwestycji pn. : Poprawa warunków obsługi i rozwoju SSE Starachowice S.A. m.in. poprzez budowę bezkolizyjnego przejazdu drogowego nad linią kolejową nr 25 w Starachowicach. W ramach postępowania : Poprawa warunków obsługi i rozwoju SSE Starachowice S.A. m.in. poprzez budowę bezkolizyjnego przejazdu drogowego nad linią kolejową nr 25 w Starachowicach. Zamówienie obejmuje świadczenie usług związanych z nadzorem nad realizacją robót budowlanych określonych w zadaniu nr 1 niniejszego postępowania. Usługa obejmuje w szczególności: Zarządzanie i koordynację realizacji budowy, weryfikację dokumentacji projektowej, świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad robotą budowlaną określoną w zadaniu nr 1 niniejszego postępowania , kontrola i akceptacja jakości materiałów przeznaczonych do wbudowania. Wykonawca usługi musi zapewnić sprawowanie nadzoru w ramach Zamówienia zgodnie z prawem polskim w szczególności z ustawą Prawo Budowlane i PZP. Zamawiający wymaga aby zadanie było realizowane przez zespół spełniający warunki zawarte w prawie budowlanym, a w szczególności z przepisami dotyczącymi samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. Na czele Zespołu nadzoru stać będzie Inżynier Kontraktu. Inżynier Kontraktu będzie przedstawicielem Zamawiającego i będzie działał w zakresie obowiązków określonych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz wynikających z aktualnych przepisów Prawa Budowlanego, Kodeksu Cywilnego, PZP oraz obowiązujących norm technicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Szczegółowa Specyfikacja Techniczna będąca załącznikiem do niniejszej SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221100 Bauarbeiten für Brücken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Realizacja inwestycji pn. : Poprawa warunków obsługi i rozwoju SSE Starachowice S.A. m.in. poprzez budowę bezkolizyjnego przejazdu drogowego nad linią kolejową nr 25 w Starachowicach
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: budowę wiaduktu drogowego nad linią kolejową nr 25 wraz z dojazdami, ścieżką rowerową i chodnikiem dla pieszych; przebudowę istniejącego skrzyżowania o ruchu okrężnym im. księdza Jerzego Popiełuszki na skrzyżowanie typu rondo turbinowe; rozbudowę ul. Radomskiej; rozbudowę ul. Marszalka Piłsudskiego jako wlot ronda turbinowego; budowę nowego przebiegu ul. Hutniczej (wlot ronda turbinowego); budowę drogi dojazdowej do obsługi terenów przyległych do budynku Archiwum Państwowego wraz z placem do zwracania, miejscami postojowymi oraz drogą manewrową; rozbudową skrzyżowania ul. Hutniczej z ul. Radomską, ul. Sportową i Nadrzeczną; budowę skrzyżowania ul. Radomskiej z ul. Kanałową; rozbudowę ul. Wielkopiecowej; rozbiórkę budynków kolidujących z inwestycją; budowę i przebudowę zjazdów indywidualnych; budowę i przebudowę zjazdów publicznych; budowę i przebudowę chodników dla pieszych; budowę ścieżki rowerowej; budowę zatok autobusowych; wycinkę kolidujących drzew i krzewów; wykonanie oznakowania pionowego i poziomego oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego; rozbudowy kanalizacji deszczowej; przebudowy sieci wodociągowej; przebudowy sieci gazowej; rozbiórki obiektów budowalnych; budowy linii oświetlenia ulicznego; przebudowy sieci elektroenergetycznych; przebudowy sieci teletechnicznych; przebudowy LPN 15 kV relacji PT Starachowice – KS Wąchock. budowy parkingu dla samochodów osobowych (57 miejsc postojowych) wraz z ciągami pieszo-jezdnymi, stacją ładowania pojazdów elektrycznych i instalacją elektryczną (sieci wewnętrzne) na działkach nr ewid. 729/68, 729/64, 729/63, 729/67, 729/66, 729/65, 727/1 i 728/11 oraz rozbiórka stacji tankowania gazu LPG na działce nr ewid. 729/68 przy ul. Kwiatkowskiego w Starachowicach; zagospodarowania przestrzeni publicznej ul. Radomskiej od ul. Hutniczej/Sportowej do ul. Fabrycznej w Starachowicach; zielone przystanki komunikacji miejskiej
Interne Kennung: ZP.2510.23.2022
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Zarządzanie i nadzór nad realizacją inwestycji pn. : Poprawa warunków obsługi i rozwoju SSE Starachowice S.A. m.in. poprzez budowę bezkolizyjnego przejazdu drogowego nad linią kolejową nr 25 w Starachowicach
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie usług związanych z nadzorem nad realizacją robót budowlanych określonych w zadaniu nr 1 niniejszego postępowania. Usługa obejmuje w szczególności: Zarządzanie i koordynację realizacji budowy, weryfikację dokumentacji projektowej, świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad robotą budowlaną określoną w zadaniu nr 1 niniejszego postępowania , kontrola i akceptacja jakości materiałów przeznaczonych do wbudowania. Wykonawca usługi musi zapewnić sprawowanie nadzoru w ramach Zamówienia zgodnie z prawem polskim w szczególności z ustawą Prawo Budowlane i PZP. Zamawiający wymaga aby zadanie było realizowane przez zespół spełniający warunki zawarte w prawie budowlanym, a w szczególności z przepisami dotyczącymi samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie. Na czele Zespołu nadzoru stać będzie Inżynier Kontraktu. Inżynier Kontraktu będzie przedstawicielem Zamawiającego i będzie działał w zakresie obowiązków określonych w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz wynikających z aktualnych przepisów Prawa Budowlanego, Kodeksu Cywilnego, PZP oraz obowiązujących norm technicznych.