34676-2026 - Ergebnis
Tschechien – Mechanische Aufzüge – Rekonstrukce lávkového výtahu v budově č. 3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce lávkového výtahu v budově č. 3
BeschreibungPředmětem plnění VZ je dodávka, montáž a instalace lávkového výtahu v budově č. 3 v areálu FNB, kdy součástí bude i vypracování projektové dokumentace včetně zajištění stavebního povolení. Součástí plnění bude zajištění servisu lávkového výtahu v záruční době. Předmětem VZ je zajištění dopravy do místa plnění, zajištění i likvidace původního lávkového výtahu, zajištění záručního servisu dodaných výtahů.
Interne KennungZ066/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416130 Mechanische Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42416120 Lastenaufzüge, 45313100 Installation von Aufzügen, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
LosLOT-0001