2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka gastro vybavení do budovy školky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání gastro vybavení do kuchyně Základní a Mateřské školy Brantice, konkrétně do budovy školky, jejímž zřizovatelem je zadavatel této veřejné zakázky, a která se nachází na adrese Brantice 334, 793 93 Brantice. Dodány budou zejména výdejní vozíky, pracovní stoly, stolní váha, specifikované kuchyňské zařízení a zařízení k přípravě a zpracování potravin, a další položky stanovené v projektové dokumentaci. Podrobná specifikace předmětu plnění a podmínky plnění jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 1 – Projektová dokumentace, v příloze zadávací dokumentace č. 2 – Soupis dodávek a prací, a v příloze zadávací dokumentace č. 3 – Smlouva na dodávku gastro vybavení (dále jen „Smlouva“).
Interne Kennung: P26V00003286
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dle § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39141000 Küchenmöbel, 44410000 Artikel für Bad und Küche
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz čl. 3., odst. 3.5. Smlouvy (časový posun pro překážky na straně objednatele / dodavatele stavby).