See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop en levering dranken voor gemeentelijke diensten, scholen, politie en OCMW 2025 - 2029
Beschreibung: De te leveren dranken bestaan uit : Zie technische bepalingen. De lijst van de inventaris is niet beperkend, andere dranken kunnen ook worden besteld na prijsopgave. De dranken dienen na ontvangst van een door het gemeentebestuur goedgekeurde bestelbon verplicht geleverd te worden op de diverse aangeduide adressen. Al het aangeboden leeggoed dient tegelijkertijd meegenomen te worden. Tevens dient een stopselcontrole plaats te vinden. Enkel de verbruikte dranken worden aangerekend. Dit betekent dat de niet geopende flessen van een bak worden teruggenomen.
Interne Kennung: PPP0GH-1746/5092/CAD/2024/825/Alg/1746
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15982000 Erfrischungsgetränke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst voor aankoop en levering dranken voor gemeentelijke diensten, scholen, politie en OCMW 2025 - 2029
Interne Kennung: CAD/2024/825/Alg/1746_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
346804-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0GH-1746/5092/CAD/2024/825/Alg/1746
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15982000 Frisdranken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: CAD/2024/825/Alg/1746_1
Aanvullende classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten