See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Beschreibung: Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie
Vorherige Bekanntmachung: 683995-2025
Interne Kennung: R.ROZ.2710.89.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych–zwanej dalej „ustawą Pzp”– oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.Stosownie do art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33763000 Papierhandtücher, 39831200 Detergenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej na potrzeb RZGW w Rzeszowie, 35-103 Rzeszów ul. Hanasiewicza 17B
Beschreibung: Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej na potrzeb RZGW w Rzeszowie, 35-103 Rzeszów ul. Hanasiewicza 17B
Interne Kennung: R.ROZ.2710.89.2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711900 Seife, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 39831000 Waschmittel, 39831200 Detergenzien, 33763000 Papierhandtücher
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej na potrzeb Zarządu Zlewni w Przemyślu, 37-700 Przemyśl ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 6
Beschreibung: Sukcesywna dostawa środków czystości i galanterii papierniczej na potrzeb Zarządu Zlewni w Przemyślu, 37-700 Przemyśl ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 6
Interne Kennung: R.ROZ.2710.89.2025.4