2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Interactieve digiborden en de daarbij horende dienstverlening
Beschreibung: Wij willen met één ondernemer een overeenkomst sluiten voor de levering van Interactieve digiborden en de daarbij horende dienstverlening voor Scholen van CSG De Waard. Het gaat hierbij om een initiële periode van 4 jaar en de mogelijkheid om de raamovereenkomst 2 keer met één jaar te verlengen. De nadere werkzaamheden zijn in de aanbestedingsdocumenten nader uitgewerkt. Omdat het een raamovereenkomst betreft is de exacte omvang in aantallen op voorhand niet te benoemen. met voortschrijdend inzicht is de omvang van de opdracht ongeveer € 337.500,- berekend over een periode van 3 jaar, inclusief btw. De aantallen van de opvolgende jaren, zijn nog niet op voorhand te voorzien. Voor deze gevallen wordt verwezen naar artikel 5 (herzieningsclausule) van de raamovereenkomst. De genoemde aantallen zijn zuiver indicatief. De Aanbestedende Dienst geeft dan ook geen (omzet)garanties. Inschrijvers kunnen aan deze gegevens dan ook geen (impliciete) verwachtingen en/of rechten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Interactieve digiborden en de daarbij horende dienstverlening
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195500 Kreidetafeln oder Zubehör, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 39292100 Wandtafeln, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Interactieve digiborden en de daarbij horende dienstverlening
Beschreibung: Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel kan de Aanbestedende Dienst eenzijdig besluiten de raamovereenkomst met twee keer één jaar te verlengen.