2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa specjalistycznego pojazdu do zbiórki i transportu odpadów komunalnych (duży)
Beschreibung: 1. Zapytanie dotyczy zakupi i dostawy specjalistycznego pojazdu do zbiórki i transportu odpadów komunalnych (duży). 2. Specyfikacja pojazdu jest wskazana w rozdziale III Zapytania ofertowego nr 01A/REKO/NFOŚ/2026 z dn. 11.05.2026 r. 3. Zamawiający w ramach tego postepowania nie dopuszcza zakupu zarówno pojazdu jak i jego zabudowy jako elementów używanych. 4. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) Pojazd wraz z zabudową zgodny ze specyfikacją zawartą w rozdziale III Zapytania ofertowego nr 01A/REKO/NFOŚ/2026 z dn. 11.05.2026 r.; b) Deklaracja/e zgodności z obowiązującymi normami na oferowaną zabudowę; c) Dokumentacja pojazdu zgodna z obowiązującymi na dzień dostawy przepisami prawa polskiego; d) Dokumentacja typu techniczno-ruchowa dla zabudowy, w tym w szczególności instrukcja obsługi w języku polskim; e) Dostawa na miejsce realizacji projektu i sprawdzenie funkcjonalności; f) Przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi. Szczegółowe informacje zawarte są w Zapytaniu ofertowym nr 01A/REKO/NFOŚ/2026 z dn. 11.05.2026 r. dostępnym na stronie internetowej https://www.reko-odpady.pl/dofinansowania/
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Specjalistyczny pojazd do zbiórki i transportu odpadów komunalnych (duży).
Beschreibung: Zamówienie dotyczy zakupu i dostawy specjalistycznego pojazdu do zbiórki i transportu odpadów komunalnych (duży). SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Zabudowa: Typ – trójkomorowa, przystosowana do jednoczesnego odbioru minimum 3 frakcji odpadów. Każda komora: a) szczelna, b) niezależna, c) możliwość oddzielnego opróżniania. Zabudowa musi być fabrycznie przystosowana do pracy wielokomorowej. 2. Skrzynia ładunkowa: a) pojemność całkowita w przedziale od 18 do 24 m3. b) podział na 3 komory, w tym bio-box o min. objętości 5,5 m3, zamontowany pomiędzy kabiną kierowcy a skrzynią ładunkową, c) konstrukcja stalowa, d) szczelność eksploatacyjna, e) brak obowiązku zbiornika odcieków – wymagane zabezpieczenie przed wyciekiem. 3. Funkcjonalności zabudowy: a) Wznowienie cyklu prasy po zatrzymaniu pojazdu, b) Hamulec ręczny nie wymagany do włączenia zabudowy. 4. Wyposażenie dodatkowe zabudowy a) wyposażona w myjkę do rąk o pojemności co najmniej 30L - z dozownikiem mydła, b) wyposażona w skrzynkę na gaśnicę. 5. System prasowania: a) stopień zagęszczania min. 3:1, b) czas cyklu max. 34 s, c) elementy trudnościeralne wykonane ze stali HARDOX lub równoważnej o podwyższonej odporności na ścieranie. 4. Odwłok: a) przystosowany do pracy wielokomorowej, b) automatyczna blokada, c) kierowanie odpadów do wybranej komory. 5. Urządzenie zasypowe: a) pojemniki 80–1100 l, b) wybór komory automatyczny/manualny c) czas cyklu: do 34s d) kurtyny 6. Sterowanie: a) terminal w kabinie, b) wybór komory, c) diagnostyka. 7. Oświetlenie: a) Oświetlenie drogowe na skrzyni - Zestaw LED oświetlenia obrysowego - montaż pod skrzynią (zestaw min. 4 lamp LED) b) Oświetlenie drogowe na odwłoku - Zestaw LED oświetlenia drogowego - montaż na odwłoku pod wrzutnik c) Oświetlenie ostrzegawcze na skrzyni - Zestaw LED oświetlenia ostrzegawczego – co najmniej 2 lampy błyskowe, lewy i prawy róg skrzyni – białe d) Oświetlenie ostrzegawcze na odwłoku - Zestaw LED oświetlenia ostrzegawczego – co najmniej 2 lampy błyskowe, lewa i prawa strona odwłoka – białe e) Oświetlenie robocze boków zabudowy - LED oświetlenie otoczenia -co najmniej 6 lamp roboczych, na górze zabudowy - skierowane na lewą i prawą stronę f) Oświetlenie robocze tyłu zabudowy - Zestaw LED oświetlenia roboczego – co najmniej 2 lampy robocze, na górze odwłoka - skierowane do tyłu 8. Monitoring – system monitoringu oparty o co najmniej : kamera o kącie widzenia co najmniej 112° i co najmniej 7" kolorowy wyświetlacz (kamera montowana na górze odwłoka, wyświetlacz w kabinie) 9. Pojazd: a) DMC 26 000 kg, b) układ osi 6x2, c) trzecia oś (tylna wleczona) skrętna – wymagana, z układem skrętu osi wleczonej (mechanicznym lub elektrohydraulicznym) oraz możliwością blokady przy cofaniu, d) zawieszenie: przód mechaniczne, tył pneumatyczne, e) silnik min. 320 KM, f) skrzynia automatyczna, g) przystawka odbioru mocy (PTO), h) blokada mechanizmu różnicowego, i) felgi aluminiowe, j) przystosowany do zabudowy wielokomorowej. WYMAGANIA PODSTAWOWE Przedmiot oferty musi dotyczyć i być zgodny z przedmiotem zamówienia opisanym w rozdziale II oraz musi uwzględniać specyfikację pojazdu zawartą w rozdziale III Zapytania ofertowego nr 01A/REKO/NFOŚ/2026 z dn. 11.05.2026 r. Poniżej wskazujemy wymagania podstawowe określone w stosunku do przedmiotu zamówienia i Dostawcy, których brak możliwości spełnienia przez Dostawcę, powoduje negatywną ocenę i odrzucenie oferty: 1. Przedmiot oferty musi uwzględniać parametry i funkcjonalności wskazane w rozdziale III Zapytania ofertowego nr 01A/REKO/NFOŚ/2026 z dn. 11.05.2026 r. 2. Osiągnięcie wskazanych parametrów i funkcjonalności będzie warunkiem niezbędnym odbioru końcowego. 3. Minimalny okres gwarancji na pojazd – 12 miesięcy. 4. Minimalny okres gwarancji na zabudowę – 24 miesiące. 5. Minimalne wymagania dotyczące serwisu gwarancyjnego: a) obsługa zgłoszenia w języku polskim b) podjęcie działań serwisowych w zakresie zabudowy - bezpośrednio po zgłoszeniu 6. Zapewnienie serwisu pogwarancyjnego w zakresie zabudowy przez okres co najmniej 5 lat od daty upływu okresu gwarancji. 7. Maksymalny okres realizacji umowy w odniesieniu do zakresu przedmiotu zamówienia, wynosi 6 miesięcy od daty zawarcia umowy. 8. Oferent w odniesieniu do oferowanego przedmiotu zamówienia jest zobowiązany wskazać w formularzu ofertowym (załącznik nr 1) referencję w ilości min. 3szt. Wskazane referencyjne transakcje muszą się odnosić do pojazdów o zbliżonych parametrach oraz zbliżonej wartości sprzedanych i użytkowanych na terenie UE. 9. Warunki udziału/wymagania wobec dostawcy- o udzielenie zamówienia może ubiegać się Oferent/Dostawca spełniający łącznie następujące warunki: a) Dysponuje potencjałem finansowym, technicznym i osobowym, oraz doświadczeniem dającym zdolność do wykonania umowy; b) Niezalegający z zapłatą podatków i składek ubezpieczenia społecznego. Dla weryfikacji zobowiązany jest złożyć oświadczenie o niezaleganiu w podatkach i składkach ZUS, lub innych danin publiczno-prawnych. Szczegółowe informacje zawarte są w Zapytaniu ofertowym nr 01A/REKO/NFOŚ/2026 z dn. 11.05.2026 r. dostępnym na stronie internetowej https://www.reko-odpady.pl/dofinansowania/
Interne Kennung: 01A/REKO/NFOŚ/2026