See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi pn. Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów Zamówienie realizowane w szesnastu (16) częściach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ - PRZEDMIARY (łącznie z mapą) i Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik Nr 2 do SWZ - Standardy wykonania i odbioru prac w zakresie konserwacji cieków i wałów. Prace należy prowadzić zgodnie z „Katalogiem dobrych praktyk w zakresie robót hydrotechnicznych i prac utrzymaniowych”. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z następującymi publikacjami: • Katalog dobrych praktyk w zakresie robót hydrotechnicznych i prac utrzymaniowych wraz z ustaleniem zasad ich wdrażania (z załącznikami), link: https://www.gov.pl/web/klimat/katalog-dobrych-praktyk-w-zakresie-robot-hydrotechnicznych/ • Dobre praktyki utrzymania rzek, link: https://straznicy.wwf.pl/dobre-praktyki-utrzymania-rzek/ • Renaturyzacja wód podręcznik dobrych praktyk renaturyzacji wód powierzchniowych, link: https://straznicy.wwf.pl/renaturyzacja-wod-podrecznik-dobrych-praktyk-renaturyzacji-wod-powierzchniowych/ Jednocześnie po zakończeniu prac Wykonawca wskaże w dokumentacji powykonawczej (protokół odbioru, kosztorys powykonawczy, dziennik realizacji zadania utrzymaniowego) zakres/odcinki prac, które przeprowadzone zostały zgodnie z wytycznymi wraz z uzasadnieniem, a także przedstawi dokumentację fotograficzną przedstawiającą stan przed oraz po wykonaniu robót. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić nadzór przyrodniczy przez cały okres realizacji zamówienia. Szczegółowy zakres zadań pełnionych w ramach nadzoru przyrodniczego dla zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia - Załącznik Nr 1 i nr 2 do SWZ. Prace należy prowadzić pod nadzorem przyrodniczym. Koszty wynikające z tego tytułu Wykonawca winien wliczyć w cenę oferty, zgodnie z przedmiarami robót. Dokumentację z pełnienia nadzoru przyrodniczego Wykonawca przekaże Zamawiającemu w dniu odbioru robót.
Interne Kennung: V.ROZ.2710.61.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Konserwacja wałów w NW Góra cofkowego Odry w km 0+000 - 7+959, rz. Wiewiernicy w km 0+000 - 2+786, przegrody dolinowej Klimontów w km 0+000 - 1+267, gm. Szlichtyngowa, Niechlów, pow. wschowski, górowski, woj. lubuskie, dolnośląskie
Beschreibung: Prace obejmują wykoszenie porostów na wałach pod nadzorem przyrodnika.
Interne Kennung: Część 1 - V.ROZ.2710.61.2025
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Konserwacja wałów w NW Krotoszyn rz. Orla km 21+282 - 47+236, Borownica km 0+024 - 2+380, gm. Rawicz, Pakosław, Jutrosin, pow. rawicki, woj. wielkopolskie
Interne Kennung: Część 2 - V.ROZ.2710.61.2025
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Konserwacja wałów w NW Leszno Rowu Polskiego km 0+000 - 20+032, gm. Rydzyna, Poniec, pow. leszczyński, gostyński, woj. wielkopolskie
Interne Kennung: Część 3 - V.ROZ.2710.61.2025
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Konserwacja wałów w NW Milicz rzek Barycz km 56+150 - 66+300, 77+500 - 110+747, 119+520 - 120+820, Ługa km 0+250 - 0+915, gm. Żmigród, Milicz, Odolanów, pow. trzebnicki, milicki, ostrowski, woj. dolnośląskie, wielkopolskie
Beschreibung: Prace polegać będą na wykoszeniu porostów i wycięciu zakrzaczeń pod nadzorem przyrodniczym.
Interne Kennung: Część 4 - V.ROZ.2710.61.2025
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Konserwacja wałów w NW Rawicz Masłówki km 0+030 - 14+000, Pijawki km lewy 0+000 - 0+508, gm. Żmigród, Rawicz, pow. trzebnicki, rawicki, woj. dolnośląskie, wielkopolskie
Interne Kennung: Część 5 - V.ROZ.2710.61.2025
Los: LOT-0006
Titel: Część 6. Konserwacja wałów przeciwpowodziowych w NW Trzebnica Baryczy km 37+600 - 38+677 z przegrodą dolinową Wąsosz (2,614), Sąsiecznicy km 0+030 - 12+300 z wałami zimowymi (24,504), Poręby km 0+300 - 4+400 (6,600), Łachy km 0+000 - 5+150 i 8+680 - 10+800 (8,250), Krościnki km 0+000 - 0+500 (0,50), Głowniaka km 1+100 - 2+625 z wałem cofkowym (3,325), Krępy km 0+020 - 10+980,
Beschreibung: gm. Wąsosz, Żmigród, Prusice, pow. górowski, trzebnicki, woj. dolnośląskie Prace polegać będą na wykoszeniu porostów i wycięciu zakrzaczeń pod nadzorem przyrodniczym.
Interne Kennung: Część 6 - V.ROZ.2710.61.2025
Los: LOT-0007
Titel: Część 7. Konserwacja rzek w Nadzorze Wodnym w Górze - ciek Uszczanowski km 0+000 - 16+090, Śląski Rów 2 km 0+000 - 6+100, Wiewiernica km 0+000 - 9+520, gm. Niechlów, Góra, Jemielno, pow. górowski, woj. dolnośląskie
Beschreibung: Prace polegać będą na ręcznym i mechanicznym wykoszeniu roślinności z wygrabieniem, usuwaniu przeszkód, usunięciu uszkodzonej faszyny, nadzorze przyrodniczym.
Interne Kennung: Część 7 - V.ROZ.2710.61.2025
Los: LOT-0008
Titel: Część 8. Konserwacja rzek w Nadzorze Wodnym w Krotoszynie - Orla km 44+335 - 50+000, 75+000-79+000, Borownica km 0+000 - 5+090, Struga Wąsowska km 0+000 - 2+200, Rów Domaradzki km 1+000 + 3+536, Rów Baszkowski w km 0+000 - 5+500, Stara Orla km 0+000 - 3+000, Orla Leniwa km 0+000 - 7+500, gm. Wąsosz, Zduny, Koźmin Wlkp., Jutrosin, Pakosław, Rawicz, woj. dolnośląskie, wielkopolskie
Beschreibung: Prace polegać będą na ręcznym i mechanicznym wykoszeniu roślinności z wygrabieniem, hakowaniu dna, usuwaniu zakrzaczeń, nadzorze przyrodniczym.
Interne Kennung: Część 8 - V.ROZ.2710.61.2025
Los: LOT-0009
Titel: Część 9. Konserwacja rzek w Nadzorze Wodnym w Lesznie - Rów Polski km 0+000 - 8+100, 8+760 - 19+950, 24+100 - 38+678, Rów Rydzyński km 0+000 - 0+518, 0+685 - 1+124, 1+287 - 7+680, Rów Strzyżewicki km 0+000 - 5+860, Rów Święciechowski km 0+000 - 10+310, gm. Poniec, Krzemieniewo, Rydzyna, Leszno, Święciechowa, pow. gostyński, leszczyński, Leszno, woj. wielkopolskie
Beschreibung: Prace polegać będą na ręcznym i mechanicznym wykoszeniu roślinności z wygrabieniem, hakowaniu dna, nadzorze przyrodniczym.
Interne Kennung: Część 9 - V.ROZ.2710.61.2025
Los: LOT-0010
Titel: Część 10. Konserwacja rzek w Nadzorze Wodnym w Miliczu - Barycz w km 57+800 - 65+350, 119+000 - 128+500, 131+720 -136+495, Kuroch w km 0+000 - 7+500, gm. Żmigród, Odolanów, Przygodzice, pow. trzebnicki, ostrowski, woj. dolnośląskie, wielkopolskie
Beschreibung: Prace polegać będą na ręcznym i mechanicznym wykoszeniu roślinności z wygrabieniem, hakowaniu dna, usuwaniu zakrzaczeń, ścinaniu odrostów, nadzorze przyrodniczym.
Interne Kennung: Część 10 - V.ROZ.2710.61.2025
Los: LOT-0011
Titel: Część 11. Konserwacja rzek w Nadzorze Wodnym w Miliczu - Ługa km 0+000 - 2+200, Czarna Woda km 26+000 - 29+920, Polska Woda km 39+500 - 42+660, 42+660 - 45+830, Prądnia km 6+100 - 9+800, Czarny Rów km 4+850 - 7+650, 10+040 - 11+200, Kanał Chynowski km 3+700 - 6+500, Rów Dziesławicki km 4+200 - 4+800,
Beschreibung: gm. Sośnie, Przygodzice, Milicz, Krośnice, Sulmierzyce, Krotoszyn, Syców, pow. trzebnicki, milicki, krotoszyński, oleśnicki, woj. dolnośląskie, wielkopolskie Prace polegać będą na ręcznym i mechanicznym wykoszeniu roślinności z wygrabieniem, hakowaniu dna, usuwaniu zakrzaczeń, nadzorze przyrodniczym.
Interne Kennung: Część 11 - V.ROZ.2710.61.2025
Los: LOT-0012
Titel: Część 12. Konserwacja rzek w Nadzorze Wodnym w Miliczu - Rów C km 9+000 - 11+000, Olszówka km 0+000 - 4+500, Dopływ z Marcinek km 4+500 - 5+500, Młyńska Woda km 9+500 - 10+500, Rów Orpiszewski km 5+000 - 7+500, Wiesiołek km 0+000 - 4+710, Kobylarka km 7+500 - 11+000, gm. Ostrów Wlkp., Odolanów, Kobyla Góra, Sośnie, Krotoszyn, pow. ostrowski, ostrzeszowski, krotoszyński, woj. wielkopolskie
Interne Kennung: Część 12 - V.ROZ.2710.61.2025
Los: LOT-0013
Titel: Część 13. Konserwacja rzek w Nadzorze Wodnym w Ostrzeszowie - Meresznica km 16+200 - 18+200, 19+200 - 25+200, Złotnica km 0+000 - 10+250, Rów Główny km 0+000 - 9+800, gm. Odolanów, Przygodzice, Kobyla Góra, pow. ostrowski, ostrzeszowski, woj. wielkopolskie
Beschreibung: Prace polegać będą na wykoszeniu porostów w korycie rzek, przeprowadzone pod nadzorem przyrodniczym.
Interne Kennung: Część 13 - V.ROZ.2710.61.2025
Los: LOT-0014
Titel: Część 14. Konserwacja rzek w Nadzorze Wodnym w Rawiczu - Masłówka km 0+000 - 14+450, Dąbrocznia w km 0+000 - 14+500, Bitter km 0+000 - 6+000, Ochla km 0+000 - 13+240, Rów Rogowski km 0+000 - 2+200, Dopływ z Wiewierza km 3+260 - 3+660
Beschreibung: gm. Żmigród, Rawicz, Miejska Górka, Bojanowo, Kobylin, Pogorzela, Krobia, Wąsosz, pow. trzebnicki, rawicki, krotoszyński, gostyński, górowski, woj. wielkopolskie, dolnośląskie Prace polegać będą na wykoszeniu porostów w korycie rzek, przeprowadzone pod nadzorem przyrodniczym.
Interne Kennung: Część 14 - V.ROZ.2710.61.2025
Los: LOT-0015
Titel: Część 15. Konserwacja rzek w Nadzorze Wodnym w Trzebnicy - Barycz w km 37+600 - 38+677, Łacha w km 0+000 - 10+800, Graniczna Woda km 0+000 - 2+200, Krępa km 1+440 -7+400, 7+860 - 12+300, 15+300 - 16+900, Sąsiecznica km 0+000 - 8+900, 42+700 - 43+400, gm. Wąsosz, Żmigród, Prusice, Trzebnica, Cieszów, Wińsko, pow. górowski, trzebnicki, wołowski, woj. dolnośląskie
Interne Kennung: Część 15 - V.ROZ.2710.61.2025
Los: LOT-0016
Titel: Część 16. Konserwacja rzek w Nadzorze Wodnym w Trzebnicy - Struga I km 4+750 - 8+825, Kozina km 3+900 - 7+500, Kanał Struga I - Poręba km 0+000 - 1+740, Kanał Sasieczna km 0+000 -5+320, 5+415 - 5+655, 6+465 - 7+860, Poręba km 0+000 - 6+500, 8+000 - 9+300, Rów Leśny km 2+440 - 3+440, Krościnka km 0+000 - 0+400, 3+600 - 8+800, Sowa km 9+700 - 10+800, Rów Białawski km 0+000 - 2+160,
Beschreibung: Część 16. Konserwacja rzek w Nadzorze Wodnym w Trzebnicy - Struga I km 4+750 - 8+825, Kozina km 3+900 - 7+500, Kanał Struga I - Poręba km 0+000 - 1+740, Kanał Sasieczna km 0+000 -5+320, 5+415 - 5+655, 6+465 - 7+860, Poręba km 0+000 - 6+500, 8+000 - 9+300, Rów Leśny km 2+440 - 3+440, Krościnka km 0+000 - 0+400, 3+600 - 8+800, Sowa km 9+700 - 10+800, Rów Białawski km 0+000 - 2+160, Kisielnica km 3+000 - 4+000, Włóknica km 8+800 - 10+600, Zdrojna km 0+000 - 0+500, Głęboki Rów km 1+400 - 2+800, 6+700 - 8+100, 11+700 - 12+150, gm. Żmigród, Prusice, Trzebnica, pow. trzebnicki, woj. dolnośląskie Prace polegać będą na wykoszeniu porostów ze skarp, hakowaniu dna, wygrabieniu i rozplantowaniu lub wywozie roślinności, karczowaniu pojedynczych krzaków, przeprowadzonych pod nadzorem przyrodniczym.
Interne Kennung: Część 16 - V.ROZ.2710.61.2025