See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi przewozu węgla kamiennego, kamienia wapiennego oraz mączki wapiennej transportem kolejowym do Oddziałów PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie usługi przewozu węgla kamiennego, mączki wapiennej oraz kamienia wapiennego transportem kolejowym dla Oddziałów Zamawiającego PGE GiEK. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 (trzy) niezależne Części. 2.1. Część I – usługa transportu do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole i Oddział Elektrownia Turów. 2.2. Część II – usługa transportu do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole i Oddział Elektrownia Dolna Odra 2.3. Część III – usługa transportu do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole i Oddział Elektrownia Rybnik. 3. Opis przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik do SWZ. 4. Usługi będą realizowane zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy - stanowiących załącznik do SWZ.
Interne Kennung: POST/PGE/PGE/DZ/00064/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest na podstawie Ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) w trybie przetargu nieograniczonego – art. 132 w zw. z art. 378 Ustawy PZP. 2. Przetarg nieograniczony jest trybem udzielania Zamówienia, w którym w odpowiedzi na publiczne Ogłoszenie o Zamówieniu Oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. 3. Zainteresowani Wykonawcy składają Oferty zgodnie z wymaganiami Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 4. Adres strony internetowej prowadzonego Postępowania: https://swpp2.gkpge.pl (pod tym adresem będą udostępniane SWZ, zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne Dokumenty Zamówienia bezpośrednio związane z Postępowaniem)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60200000 Schienentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – usługa transportu do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole i Oddział Elektrownia Turów
Beschreibung: Przedmiotem jest przewóz masy towarowej węgla kamiennego i kamienia wapiennego łącznie w ilości maksymalnej 858 000 Mg Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik do SWZ. Usługi będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: POST/PGE/PGE/DZ/00064/2026 - Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II – usługa transportu do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole i Oddział Elektrownia Dolna Odra
Beschreibung: Przedmiotem jest przewóz masy towarowej węgla kamiennego i mączki wapiennej, łącznie w ilości maksymalnej 857 000 Mg Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik do SWZ. Usługi będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: POST/PGE/PGE/DZ/00064/2026- Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III – usługa transportu do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole i Oddział Elektrownia Rybnik
Beschreibung: Przedmiotem jest przewóz masy towarowej węgla kamiennego i mączki wapiennej łącznie w ilości maksymalnej 857 000 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik do SWZ. Usługi będą realizowane, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy
Interne Kennung: POST/PGE/PGE/DZ/00064/2026- Część III