346967-2026 - Ergebnis
Tschechien – Kücheneinrichtungen – Snížení energetické náročnosti gastroprovozu - Centrum pro seniory, příspěvková organizace v Holešově
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSnížení energetické náročnosti gastroprovozu - Centrum pro seniory, příspěvková organizace v Holešově
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka gastro vybavení, resp. kuchyňského vybavení do kuchyně Centra pro seniory, příspěvkové organizace v městě Holešov, a to vč. jeho montáže, instalace (dále také plnění). Záměrem realizace tohoto projektu je náhrada stávajícího nehospodárného gastro zařízení za nové, úspornější. Jedná se o množinu gastro zařízení – technologický uzel v Centru pro seniory, příspěvková organizace, Holešov.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení je nejotevřenější druh zadávacího řízení podle zákona č. 134/2016 Sb. Zadavatel zahajuje odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění neomezenému počtu dodavatelů, kteří ve stanovené lhůtě podávají nabídky i prokázání kvalifikace.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen
5. Los
LosLOT-0001