2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brumovice – FVE
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace fotovoltaických elektráren (FVE) na střechu budovy Obecního úřadu, Mateřské školy, Sokolovny, Spolkového domu a Čističky odpadních Vod (ČOV) v obci Brumovice dle projektové dokumentace a studií na FVE a dále poskytování servisních služeb. Podrobný a přesný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v přílohách zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Brumovice - FVE
Interne Kennung: Brumovice
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v servisní smlouvě vyhradil změnu dle § 100 odst. 2 ZZVZ - změna dodavatele v průběhu realizace. Blíže viz servisní smlouva, která je přílohou ZD.