347022-2026 - Planung
Polen – Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten – Usługa ochrony osób i mienia w kompleksach wojskowych mieszczących się przy ul. Szubińskiej 2, ul. Szubińskiej 105 oraz ul. Potockiego 14.
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa ochrony osób i mienia w kompleksach wojskowych mieszczących się przy ul. Szubińskiej 2, ul. Szubińskiej 105 oraz ul. Potockiego 14.
BeschreibungOchrona kompleksów i obiektów realizowana przez SUFO wykonawcy polegająca na stałej ochronie fizycznej, a także na stałym dozorze sygnałów przesyłanych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych. Powyższa ochrona będzie realizowana przez posterunki stałe, ruchome, obsługę biur przepustek, lokalne centra nadzoru, dozorców oraz posterunki doraźne. Ochrona kompleksów wojskowych przy ul. Szubińskiej 2, Szubińskiej 105 oraz ul. Potockiego 14 przez wykonawcę posiadającego Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego min III stopnia o klauzuli min. NATO SECRET zapewniającego obsadę posterunków w szacowanej ilości 52 pracowników ochrony na dobę, posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, wyposażonych w środki przymusu bezpośredniego w tym: - ok. 16 pracowników ochrony posiadających legitymację osoby upoważnionej do posiadania broni oraz posiadających poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli NATO SECRET, - ok. 8 pracowników ochrony posiadających poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli NATO SECRET, - ok. 24 pracowników ochrony posiadających legitymację osoby upoważnionej do posiadania broni oraz posiadających poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych, lub upoważnienia do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli ZASTRZEŻONE/NATO RESTRICTED, - ok. 4 pracowników ochrony posiadających poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych, lub upoważnienia do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli ZASTRZEŻONE/NATO RESTRICTED.
Interne Kennung3/PO/2026
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79700000 Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa ochrony osób i mienia w kompleksach wojskowych mieszczących się przy ul. Szubińskiej 2; ul. Szubińskiej 32; ul. Szubińskiej 105 oraz ul. Potockiego 14.
BeschreibungOchrona kompleksów i obiektów realizowana przez SUFO wykonawcy polegająca na stałej i doraźnej ochronie fizycznej, a także na stałym dozorze sygnałów przesyłanych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych. Powyższa ochrona będzie realizowana przez posterunki stałe, ruchome, obsługę biur przepustek, lokalne centra nadzoru, dozorców oraz posterunki doraźne. Ochrona kompleksów wojskowych przy ul. Szubińskiej 2, Szubińskiej 105 oraz ul. Potockiego 14 przez wykonawcę posiadającego Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego min III stopnia o klauzuli min. NATO SECRET zapewniającego obsadę posterunków w szacowanej ilości 52 pracowników ochrony na dobę, posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, wyposażonych w środki przymusu bezpośredniego w tym: - ok. 16 pracowników ochrony posiadających legitymację osoby upoważnionej do posiadania broni oraz posiadających poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli NATO SECRET, - ok. 8 pracowników ochrony posiadających poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli NATO SECRET, - ok. 24 pracowników ochrony posiadających legitymację osoby upoważnionej do posiadania broni oraz posiadających poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych, lub upoważnienia do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli ZASTRZEŻONE/NATO RESTRICTED, - ok. 4 pracowników ochrony posiadających poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych, lub upoważnienia do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli ZASTRZEŻONE/NATO RESTRICTED. kryteria: Cena, oraz spełnienie wymagań dla pracowników ochrony wskazanych wyżej. Biorąc powyższe pod uwagę wymagania Zamawiającego są takie same niezależnie od chronionego kompleksu, w związku z tym podział zamówienia na odrębne zadania jest niezasadny.
Interne Kennung2/PO/2025
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji. Szczegóły zostaną określone w dokumentach zamówienia. Zamawiający przewiduje możliwość wznowienia- tj. wydłużenia terminu realizacji zamówienia na okres niezbędny do przeprowadzenia kolejnego postepowania o udzielenie zamówienia publicznego, jednak nie dłużej niż 3 miesiące.