See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: huur met aankoopoptie, onderhoud en procesopvolging van MBR- en actief kool installaties voor de zuivering van PFAS houdend proces (afval)water
Beschreibung: Op de Aquafin sites in Beringen en Roeselare zal een slibdroger gebouwd worden. Voor deze slibdrogers wenst Aquafin, tijdens de implementatiefase, een tijdelijke membraanbioreactor (MBR) en drie in serie geplaatste actiefkool-units bij te plaatsen om PFAS uit het condensaat-water van de drogers te verwijderen. Na de plaatsing staat dezelfde opdrachtnemer in voor monitoring en opvolging vanop afstand inclusief het nodige onderhoud van de MBR + actief kool, om zodoende de performantie van de droger-installatie te verzekeren. De looptijd van de overeenkomst bedraagt maximaal 36 maanden; er is een tevens een mogelijkheid voorzien om tussentijds de overeenkomst te stoppen na 18 maanden. De inschrijver dient als vereiste optie ook een afkoopsom te voorzien na een huurtijd van 18 maanden en van 36 maanden. Indien de mogelijkheid van afkoop wordt weerhouden, kan op dat moment ook een aangepast onderhoudscontract onderhandeld worden.
Interne Kennung: PPP0N3-4570/5452/PRO/BS/2024/00167
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996900 Schlammbehandlungsanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PRO/BS/2024/00167_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Er dient een afkoopsom voorzien te worden voor elke installatie, respectievelijk na 18 en 36 maanden.)