347108-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fernnetzdienste – WAN-2026 – Zajištění a provoz dálkových datových sítí Nejvyššího kontrolního úřadu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWAN-2026 – Zajištění a provoz dálkových datových sítí Nejvyššího kontrolního úřadu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování propojení datového centra s osmi (8) lokalitami zadavatele vyhrazenými datovými spoji (VPN) jako síť WAN ve formě služby. Dále pro zadavatele na těchto datových spojích zajišťovat prioritizaci (QoS) a filtraci vybraných komunikačních toků. A to vše v kvalitě a za podmínek podle specifikace uvedené v zadávací dokumentaci.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72720000 Fernnetzdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung385/26