See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przygotowanie i zrealizowanie szkoleń specjalistycznych z zakresu profilaktyki uzależnień w województwie mazowieckim wraz z obsługą logistyczną”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i zrealizowania szkoleń specjalistycznych z zakresu profilaktyki uzależnień w województwie mazowieckim wraz z obsługą logistyczną – 6 części. Zamówienie zostało podzielone na 6 części.
Interne Kennung: MC-ZU/KBCH/351-23/2025 PN/U/S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia art. 138 ust.2 pkt. 2
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55270000 Dienstleistungen von Frühstückspensionen, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 80420000 E-Learning
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Przygotowanie i zrealizowanie 2 szkoleń pn. „Wykorzystanie dialogu motywującego profilaktyce uzależnień” wraz z obsługą logistyczną;
Beschreibung: Przygotowanie i zrealizowanie 2 szkoleń pn. „Wykorzystanie dialogu motywującego profilaktyce uzależnień” wraz z obsługą logistyczną;
Interne Kennung: Część 1 – Przygotowanie i zrealizowanie 2 szkoleń pn. „Wykorzystanie dialogu motywującego profilaktyce uzależnień” wraz z obsługą logistyczną;
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Przygotowanie i zrealizowanie 3 szkoleń pn. „Profilaktyka uzależnień w szkole” wraz z obsługą logistyczną;
Beschreibung: Przygotowanie i zrealizowanie 3 szkoleń pn. „Profilaktyka uzależnień w szkole” wraz z obsługą logistyczną;
Interne Kennung: Część 2 - Przygotowanie i zrealizowanie 3 szkoleń pn. „Profilaktyka uzależnień w szkole” wraz z obsługą logistyczną;
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Przygotowanie i zrealizowanie szkolenia pn. „Pomoc dzieciom z FAS/FASD” wraz z obsługą logistyczną;
Beschreibung: Przygotowanie i zrealizowanie szkolenia pn. „Pomoc dzieciom z FAS/FASD” wraz z obsługą logistyczną;
Interne Kennung: Część 3 - Przygotowanie i zrealizowanie szkolenia pn. „Pomoc dzieciom z FAS/FASD” wraz z obsługą logistyczną;
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Przygotowanie i zrealizowanie 2 szkoleń pn. „Komunikacja w rodzinie –metody pracy z rodziną/parą, w której istnieje problem uzależnień” wraz z obsługą logistyczną;
Beschreibung: Przygotowanie i zrealizowanie 2 szkoleń pn. „Komunikacja w rodzinie –metody pracy z rodziną/parą, w której istnieje problem uzależnień” wraz z obsługą logistyczną;
Interne Kennung: Część 4 - Przygotowanie i zrealizowanie 2 szkoleń pn. „Komunikacja w rodzinie –metody pracy z rodziną/parą, w której istnieje problem uzależnień” wraz z obsługą logistyczną;
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Przygotowanie i zrealizowanie szkolenia pn. „Przeciwdziałanie przemocy domowej związanej problemem alkoholowym” wraz z obsługą logistyczną;
Beschreibung: Przygotowanie i zrealizowanie szkolenia pn. „Przeciwdziałanie przemocy domowej związanej problemem alkoholowym” wraz z obsługą logistyczną;
Interne Kennung: Część 5 - Przygotowanie i zrealizowanie szkolenia pn. „Przeciwdziałanie przemocy domowej związanej problemem alkoholowym” wraz z obsługą logistyczną;
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Przygotowanie i zrealizowanie szkolenia pn. „Praca z młodzieżą w świetlicy socjoterapeutycznej/środowiskowej” wraz z obsługą logistyczną.
Beschreibung: Przygotowanie i zrealizowanie szkolenia pn. „Praca z młodzieżą w świetlicy socjoterapeutycznej/środowiskowej” wraz z obsługą logistyczną.
Interne Kennung: Część 6 - Przygotowanie i zrealizowanie szkolenia pn. „Praca z młodzieżą w świetlicy socjoterapeutycznej/środowiskowej” wraz z obsługą logistyczną.