See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemów medycznych HIS, digitalizacja dokumentacji medycznej oraz zadania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala
Beschreibung: Rozbudowa systemów medycznych HIS, digitalizacja dokumentacji medycznej oraz zadania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, projektem umowy, specyfikacją warunków zamówienia wraz z jej załącznikami
Vorherige Bekanntmachung: 211902-2026
Interne Kennung: 28/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy
Beschreibung: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, projektem umowy, specyfikacją warunków zamówienia wraz z jej załącznikami
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0002
Titel: 2. Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki
Beschreibung: Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, projektem umowy, specyfikacją warunków zamówienia wraz z jej załącznikami
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala - kopia zapasowa systemów medycznych
Beschreibung: Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala - kopia zapasowa systemów medycznych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, projektem umowy, specyfikacją warunków zamówienia wraz z jej załącznikami
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala - systemy ochrony poczty elektronicznej
Beschreibung: Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala - systemy ochrony poczty elektronicznej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, projektem umowy, specyfikacją warunków zamówienia wraz z jej załącznikami
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala - oprogramowanie do centralnego zarządzania bezpieczeństwem punktów końcowych
Beschreibung: Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala - oprogramowanie do centralnego zarządzania bezpieczeństwem punktów końcowych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, projektem umowy, specyfikacją warunków zamówienia wraz z jej załącznikami
Interne Kennung: 5