2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług dla rodzin z dziećmi w tym usług opiekuńczych na rzecz uczestników projektu „Katowice Miasto Otwarte- Pomocna dłoń dla rodziny”
Beschreibung: 1.1. Zamawiający zleca do wykonania świadczenie usługi dla rodzin z dziećmi w tym usługi opiekuńcze na rzecz uczestników projektu „Katowice Miasto Otwarte- Pomocna dłoń dla rodziny” realizowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Społeczny +), Priorytet: FESL.07.00-Fundusze Europejskie dla społeczeństwa, Działanie: FESL.07.07 - Wsparcie rodziny, dzieci i młodzieży oraz deinstytucjonalizacja pieczy zastępczej, w liczbie 7392 godziny usługi przy czym liczba ta nie może być mniejsza niż 6500 godzin, dla co najmniej 34 rodzin (48 osób: 34K/14M) w okresie od dnia podpisania umowy do 30.11.2026 r. 1.2. Odbiorcami usług będą rodziny, które potrzebują wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. 1.3. Usługa będzie mogła być realizowana w dni robocze (jako dni robocze należy traktować czas od poniedziałku do piątku włącznie oraz soboty), w rożnych porach dnia w zależności od potrzeb ujętych w załączniku nr 2 do umowy – zakres usług. 1.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 1 do swz – projekcie umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 188462-2026
Interne Kennung: DO.261.2.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Łączna wartość poszczególnych części zamówienia wyrażona w złotych przekracza równowartość kwoty 750 000 euro w związku z czym przy udzielaniu zamówienia, zgodnie z art. 359 pkt 1) ustawy Pzp, stosuje się przepisy ustawy Pzp właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne określone na podstawie art. 3 ustawy Pzp. 2.W związku z art. 359 pkt 1) ustawy Pzp postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp, z możliwością zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 3. Zgodnie z art. 360 pkt 2), 3) Pzp zamawiający nie będzie stosował w przedmiotowym postępowaniu przepisów dotyczących: obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, na formularzu jednolitego dokumentu, minimalnych terminów składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.