See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odnowienia wsparcia technicznego producenta oraz licencji na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Centrum Nowych Technologii.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Dla Części nr 1: Przedmiotem zamówienia jest usługa odnowienia wsparcia technicznego producenta oraz licencji na okres 36 miesięcy dla systemów Extreme Networks: Extreme Management Center, Extreme Network Control i Extreme Campus Controller, posiadanych przez zamawiającego. 2) Dla Części nr 2: Przedmiotem zamówienia jest usługa odnowienia wsparcia technicznego producenta dla systemu SecureVisio na okres 12 miesięcy (numer licencji: SV/PROD/2024/09/WMCNT), posiadanego przez zamawiającego. 2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 223744-2025
Interne Kennung: O.252.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część nr 1 - O.252.8.2025
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część nr 2 - O.252.8.2025