See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění užívání forenzních nástrojů na rok 2026-2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na prodloužení období užívání technické podpory forenzního software a hardware u výrobce nebo subskripce (předplatné licence) forenzních software nástrojů.
Interne Kennung: KRPT-45233/ČJ-2026-0700VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: MOBILedit
Interne Kennung: 001
Los: LOT-0008
Titel: Část 8: X-Ways
Interne Kennung: 008
Los: LOT-0007
Titel: Část 7: Oxygen
Interne Kennung: 007
Los: LOT-0006
Titel: Část 6: Belkasoft
Interne Kennung: 006
Los: LOT-0005
Titel: Část 5: Magnet AXIOM
Interne Kennung: 005
Los: LOT-0004
Titel: Část 4: Cellebrite Inspector
Interne Kennung: 004
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: UFED Inseyets
Interne Kennung: 003
Los: LOT-0009
Titel: Část 9: FTK
Interne Kennung: 009
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Digital Collector
Interne Kennung: 002
Los: LOT-0011
Titel: Část 11: Aid4Mail
Interne Kennung: 011
Los: LOT-0010
Titel: Část 10: EnCase
Interne Kennung: 010
Los: LOT-0012
Titel: Část 12: Amped FIVE
Interne Kennung: 012