2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autolease gemeente Venray
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de lease van auto's voor de gemeente Venray Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties looptijd: Na de initiële looptijd van vier jaar kan de overeenkomst met drie keer één jaar worden verlengd.