See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie van buitenschoolse opvang voor de gemeente Kampenhout in kader van het BOA-decreet
Beschreibung: Perceel 1 : Organisatie voor -en naschoolse kinderopvang in de scholen en toezicht op woensdagnamiddag - Gemeentelijke basisschool Toverberg Torfbroeklaan 25, 1910 Kampenhout - Gemeentelijke basisschool Klimtouw Biststraat 16, 1910 Kampenhout De opvang voor de kinderen van Gemeentelijke basisschool Klimtouw en Vrije kleuterschool ’t Okkerzeeltje vindt plaats in de Gemeentelijkse basisschool Klimtouw (Biststraat 16, 1910 Kampenhout). Dit houdt in dat de leerlingen ’s ochtends en ’s avonds te voet van en naar de opvang gaan onder begeleiding van de kinderbegeleiders van de organisator kinderopvang. - Vrije Basisschool Parkschool Relst Aarschotsebaan 130, 1910 Kampenhout - Basisschool VGSK De Boomhut Brouwerijstraat 2, 1910 Kampenhout - GO! Basisschool Spectrum Kampenhout Tiendeschuurstraat 17, 1910 Kampenhout - GO! Basisschool Spectrum Buken Sint-Antoniusstraat 8, 1910 Kampenhout Organisatie van de voor- en naschoolse kinderopvang in de scholen (met uitzondering van kleuterschool ’t Okkerzeeltje) met de optie tot organisatie van het middagtoezicht. Perceel 2 : Organisatie van gecentraliseerde vakantieopvang van kleuters tijdens de zomervakantie De vakantieopvang wordt gecentraliseerd in een school, gemeentelijke locatie of gehuurde locatie (Chiro Kampenhout). De inschrijvingen voor de vakantiewerking staan los van de betrokken scholen en verloopt via het platform Ticketgang. De vakantiewerking wordt opengesteld voor alle kinderen met een band met Kampenhout. De inschrijver houdt hierbij ook rekening met de deelname van kinderen met een zorgnood of beperking. Jobstudenten kunnen ingeschakeld worden ter versterking van de begeleidersploeg Opdracht op jaarbasis : 5 jaar van 01/09/2026 tem 31/08/2031 1 mogelijke verlenging van 5 jaar van 01/09/2031 tem 31/08/2036 heropstart na stopzetting omwille van gen inschrijvingen
Interne Kennung: PPP00B-1888/6187/2026/1888
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Organisatie van voor -en naschoolse kinderopvang, middagtoezicht, opvang op schoolvrije dagen en vakantiewerking voor kleuters in kader van het BOA-decreet.
Beschreibung: Plaats van dienstverlening: Verschillende locaties op grondgebied Kampenhout - Gemeentelijke basisschool Toverberg Torfbroeklaan 25, 1910 Kampenhout - Gemeentelijke basisschool Klimtouw Biststraat 16, 1910 Kampenhout De opvang voor de kinderen van Gemeentelijke basisschool Klimtouw en Vrije kleuterschool ’t Okkerzeeltje vindt plaats in de Gemeentelijkse basisschool Klimtouw (Biststraat 16, 1910 Kampenhout). Dit houdt in dat de leerlingen ’s ochtends en ’s avonds te voet van en naar de opvang gaan onder begeleiding van de kinderbegeleiders van de organisator kinderopvang. - Vrije Basisschool Parkschool Relst Aarschotsebaan 130, 1910 Kampenhout - Basisschool VGSK De Boomhut Brouwerijstraat 2, 1910 Kampenhout - GO! Basisschool Spectrum Kampenhout Tiendeschuurstraat 17, 1910 Kampenhout - GO! Basisschool Spectrum Buken Sint-Antoniusstraat 8, 1910 Kampenhout Toelichting: Organisatie van de voor- en naschoolse kinderopvang in de scholen (met uitzondering van kleuterschool ’t Okkerzeeltje) met de optie tot organisatie van het middagtoezicht.
Interne Kennung: 2026/..._1
Los: LOT-0002
Titel: Organisatie van gecentraliseerde vakantieopvang van kleuters tijdens de zomervakantie
Beschreibung: Plaats van dienstverlening: De vakantieopvang wordt gecentraliseerd in een school, gemeentelijke locatie of gehuurde locatie (Chiro Kampenhout). De inschrijvingen voor de vakantiewerking staan los van de betrokken scholen en verloopt via het platform Ticketgang. De vakantiewerking wordt opengesteld voor alle kinderen met een band met Kampenhout. De inschrijver houdt hierbij ook rekening met de deelname van kinderen met een zorgnood of beperking. Jobstudenten kunnen ingeschakeld worden ter versterking van de begeleidersploeg.
Interne Kennung: 2026/1888 2_2