347268-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Miękinia w okresie od 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Miękinia w okresie od 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne dla punktów poboru energii elektrycznej (dalej: PPE) znajdujących się w gminie Miękinia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ - Zestawienie punktów poboru. 3. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej dla obiektów, których szczegółowe zestawienie zawarte jest w załączniku do SWZ, w okresie od 01.07.2026 r. do 30.06.2028 r. wynosi 2 327 794 kWh.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.