See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: QMMO25-3565: Raamovereenkomst voor levering en installatie van audiovisueel materiaal in leslokalen en auditoria van de leden van de vzw Associatie KU Leuven, Bio-Incubator nv, Centrum voor Levende Talen vzw, Alma vzw, Stuk Kunstencentrum vzw en Arteveldehogeschool vzw
Beschreibung: QMMO25-3565: Raamovereenkomst voor levering en installatie van audiovisueel materiaal in leslokalen en auditoria van de leden van de vzw Associatie KU Leuven, Bio-Incubator nv, Centrum voor Levende Talen vzw, Alma vzw, Stuk Kunstencentrum vzw en Arteveldehogeschool vzw
Interne Kennung: QMMO25-3565
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: QMMO25-3565 - 1
Interne Kennung: 1