3473-2025 - Ergebnis
Niederlande – Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör – Remote Sim Provisioning (RSP) & eUICC
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remote Sim Provisioning (RSP) & eUICC
Beschreibung: Het doel van onderhavige aanbestedingsprocedure is het op een rechtmatige wijze contracteren van één (1) leverancier voor RSP en eUICC conform de eisen van Stedin, Alliander, Enexis, alsmede alle daartoe behorende diensten ter ondersteuning. Van Opdrachtnemer wordt hiertoe op hoofdlijnen verwacht dat zij: - eUICC levert die gemanaged worden vanuit de RSP - RSP levert gekoppeld aan eUICC - Het ecosysteemsysteem in stand houdt en wijzigingen inbedt op de diverse componenten (waaronder connectiviteit) - Kwalitatief uitstekende dienstverlening levert tegen marktconforme tarieven en een efficiënte inzet van middelen garandeert waarbij de expertise van de te contracteren leverancier maximaal wordt benut.
Interne Kennung: EA-279292 OmA
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Onderhandelingsprocedure met aankondiging
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0000