2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Budowa i naprawa 8 obiektów piętrzących w Nadleśnictwie Babki wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych (MRN3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji nizinnej wraz z uzyskaniem odpowiednich decyzji administracyjnych, pozwalających na wykonanie inwestycji. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią odpowiednio załączniki nr 1.1, nr 1.2, nr 1.3 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Zwiększenie retencji wodnej w leśnictwie Łękno poprzez zatrzymanie wody w dwóch naturalnych zbiornikach wodnych” w Nadleśnictwie Babki (powiat średzki) wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych (MRN3). Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji nizinnej wraz z uzyskaniem odpowiednich decyzji administracyjnych, pozwalających na wykonanie inwestycji polegającej na zasileniu dwóch naturalnych zbiorników wodnych w oparciu o wykonanie progu na rowie na zakończeniu siedliska olsu w wydz. 46 h oraz 41 r.; wykonanie jedynie niezbędnych prac umocnieniowych w miejscach, w których rów został przysypany w wyniku erozji; wykonanie przepustu z piętrzeniem; wykonanie zastawki na terenie Leśnictwa Łękno (powiat średzki).
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Zwiększenie retencji wodnej w leśnictwie Łękno poprzez zatrzymanie wody z naturalnego źródła” w Nadleśnictwie Babki (powiat średzki) wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych (MRN3). Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji nizinnej wraz z uzyskaniem odpowiednich decyzji administracyjnych, pozwalających na wykonanie inwestycji polegającej na budowie zastawki regulowanej z drewna liściastego do wysokości 1,00m, w celu odtworzenia zbiornika wodnego z naturalnego źródła, z dodatkowym jego oczyszczeniem i pogłębieniem na terenie Leśnictwa Łękno (powiat średzki).
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: „Zwiększenie retencji wodnej w leśnictwie Czmoń (dawniej Błażejewo) poprzez zatrzymanie wody na lokalnym mokradle” w Nadleśnictwie Babki (powiat poznański) wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych (MRN3). Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obiektów małej retencji nizinnej wraz z uzyskaniem odpowiednich decyzji administracyjnych, pozwalających na wykonanie inwestycji polegającej na budowie zastawki o wysokości do 1,00m z drewna liściastego z regulowaną wysokością piętrzenia, w celu zwiększenia retencji wodnej na obszarach mokradłowych na terenie leśnictwa Czmoń (dawniej Błażejewo) (powiat poznański).
Interne Kennung: Część 3