2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tax - Zuigflesjes en speentjes
Beschreibung: In het kader van harmonisatie binnen de ziekenhuisgroep Taxandria, wensen Sint-Dimpna ziekenhuis Geel vzw, AZ Rivierenland vzw, Heilig Hartziekenhuis Mol vzw, AZ Herentals vzw, AZ Turnhout vzw en AZ Monica vzw, over te gaan tot een raamcontract voor levering van zuigflesjes, dopjes en speentjes voor de afdelingen Materniteit en Pediatrie, voor een periode van 4 jaar. AZ Veronica zal in de toekomst de bestellingen van AZ Monica en AZ Rivierenland plaatsen, nu is dit reeds het geval voor campus Rivierenland Rumst en Campus AZMonica. Ziekenhuis Geel treedt voor deze opdracht op als een aankoopcentrale in de zin van artikel 47 §2 en artikel 129 van de wet van 17 juni 2016. Dit betekent dat Ziekenhuis Geel in naam van de verschillende aanbestedende overheden voor deze opdracht in de hoedanigheid van aanbestedende overheid zal optreden. De aankoopcentrale zal de procedure voor overheidsopdrachten toepassen volgens de instructies en in naam en voor rekening van de betrokken aanbestedende overheden. Na afloop van de procedure zal de aankoopcentrale de overheidsopdracht gebeurlijk gunnen indien hierover consensus is bereikt door de aanbestedende overheden. Het volgen van een procedure houdt geen verplichting in tot het gunnen of het sluiten van de opdracht (artikel 85 wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten). De aanbestedende overheid kan zowel afzien van het gunnen of het sluiten van de opdracht als de procedure herbeginnen, desnoods op een andere wijze. Eens één van de afnemers een bestelling heeft geplaatst, dan staat deze afnemer zelf in voor leiding en het toezicht op de opdracht (artikel 47, §2 wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten) en de algemene opvolging van de bestelling en verdere toepassing van het bestek en de algemene en bijzondere aannemingsvoorwaarden. Ook de levering en facturatie verloopt rechtstreeks bij deze afnemers. De nodige gegevens zullen te gepasten tijde aan de leverancier worden overgemaakt. Het ziekenhuis dat optreedt als aankoopcentrale is op geen enkele wijze aansprakelijk voor de inhoud en afhandeling van de bestellingen van de andere afnemers.
Interne Kennung: PPP0QS-483/5022/2025/483
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33681000 Sauger, Brusthütchen und ähnliche Waren für Kleinkinder
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/483 1_1
Haupteinstufung (cpv): 33750000 Babypflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33681000 Sauger, Brusthütchen und ähnliche Waren für Kleinkinder