2. Verfahren
Verfahren
Titel: Collectieve hospitalisatieverzekering 2026-2029 (mogelijke verlenging voor 2030 en 2031)
Beschreibung: Sluiten van een collectieve hospitalisatieverzekering personeel voor de medewerkers van de stad en het OCMW van Eeklo. Het gaat om een samengevoegde opdracht waarbij de stad Eeklo optreedt als aanbestedende overheid in eigen naam en in naam van het OCMW van Eeklo. De stad Eeklo is vrij deze opdracht al dan niet te gunnen.
Interne Kennung: PPP01E-5610/5061/B2243-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: B2243-2025_1
Haupteinstufung (cpv): 66512220 Krankenversicherung (Zusatzversicherung)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen