2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP3/7877/26 - Sprzedaż z dostawą, montażem, uruchomieniem oraz instruktażem dla pracowników Zamawiającego stołu do wizualizacji anatomicznych wraz z licencją oprogramowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż z dostawą, montażem, uruchomieniem oraz instruktażem dla pracowników Zamawiającego stołu do wizualizacji anatomicznych wraz z licencją oprogramowania. Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ. Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie: maksymalnie do 60 dni od dnia zawarcia umowy (termin realizacji stanowi kryterium oceny ofert). Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia na własny koszt i ryzyko w miejscach określonych przez Zamawiającego. Transport krajowy i zagraniczny wraz z ubezpieczeniem, wszelkie opłaty celne, skarbowe oraz wszelkie inne opłaty - po stronie Wykonawcy. Wykonawca dołączy do oferty opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia zawierający wszelkie niezbędne informacje umożliwiające ocenę zgodności oferty z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr A do SWZ (tj. w szczególności karty katalogowe oferowanych urządzeń, foldery informacyjne, zestawienie zawierające określenie producenta i modelu oferowanych urządzeń, konfiguracji i parametrów w języku polskim itp.) oraz załączy do oferty załącznik nr A.1 – Formularz parametrów oferowanego przedmiotu zamówienia. Wykonawca udzieli minimum 36 miesięcy gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia (czas gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert). Warunki gwarancji i serwisu zostały określone w Projektowych postanowienia umowy, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ. Wykonawca przed podpisaniem umowy przekaże Zamawiającemu warunki licencji oprogramowania, które będą stanowiły załącznik do umowy.
Interne Kennung: ZP3/7877/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzedaż z dostawą, montażem, uruchomieniem oraz instruktażem dla pracowników Zamawiającego stołu do wizualizacji anatomicznych wraz z licencja oprogramowania
Beschreibung: Sprzedaż z dostawą, montażem, uruchomieniem oraz instruktażem dla pracowników Zamawiającego stołu do wizualizacji anatomicznych wraz z licencja oprogramowania. Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ.